biz kimiz?

Yenilikçi zihinle
Yaratıcı dinamik ekip

Dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan firmamız her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 7 kişilik profesyonel bir ekiple değerli müşterilerimize  çözüm üretmekteyiz.

01
Radikal Bütünlük

Ekibimizde bulunan her birey işini ve birbirini çok önemsiyor.

02
Önce Mükemmellik

Ekibimiz proje sonunda tek bir şeye bakar, mükemmel mi?

03
Süreç Zarfı

Müşteri odaklı çalışan ekibimiz, en kısa süre zarfında başarıya ulaşır.

Sürekli  olarak kendini geliştiren teknoloji çağında yaşamaktayız. Bu çağa ayak uydurmamız gerekir ve sizlere internet sektöründe hizmet vermeden önce bilinmesi gereken bir kaç not vardır.
  • Müşteri taleplerine göre hareket etme.
  • Başlatılan projeyi zamanında teslim ederek, görsel ve alt yapısal olarak mükemmeliği yakalamak.

Yer aldığımız tüm projelerde kalite ve başarı en önemli hedefimizdir.

  • Ahlakı ile çalışanlarımız aldıkları bu sorumluluklarla alınan tüm projelerde beklentileri karşılamk için uğraşmaktadır.
  • Teknolojiyi yakından takip eden ajansımız en iyiler arasında olmak için çalışmalarını dinamik kadrosuyla devam ettirmektedir.
AKTİF MÜŞTERİ
+
YAPILAN PROJE
+
EKİP ARKADAŞI
+
TECRÜBE
+
SİZLER İÇİN DERLEDİK

Sık sorulan sorular

Web tasarım çalışmaları ne kadar sürer?

Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir.

Sitem mobil uyumlu olacak mı?

Yapılan bütün tasarımlar responsive olarak kodlanmaktadır. SEO açısından da en büyük önem arz eden tasarımlar, her cihazda uygun ebatlarda görünür.

Hazır şablonlar mı kullanıyorsunuz?

Çalışmaya başlamadan önce isteklerinizi alıyoruz. Sonrasında grafik ekibi size özel tasarımlar çıkartıyor ve projeye devam ediyor. Kısacası, size özel şablon kullanıyoruz.

Ödeme yöntemleri nedir?

İş başlamadan önce minimum %30 olacak şekilde ödeme alıyoruz. Projenin bitişinde ise beğenildiği takdirde ödemenin geri kalanı, beğenilmediği takdirde sınırsız revize hakkı tanıyoruz. Sosyal medya ve SEO çalışmalarında ise ödemeler işe başlanmadan önce talep ediliyor.

Sitem 1. sıraya gelir mi?

Bizler, sözleşme imzaladığı SEO projelerinde üstün başarılar elde ederek tüm müşterilerini Google'da istedikleri konuma getirmiştir ve arama motorlarında +1.000 kelimede müşterilerine ilk üç sırada yer sağlamıştır.

Ne kadar sürede 1. sıraya gelirim?

Web sitenizin durumu, sunucunuzun durumu, istemiş olduğunuz anahtar kelimeler ve rekabete göre 1-6 ay değişiklik sağlamaktadır.

Sosyal medya danışmanlığı nedir?

Bütün sosyal medya platformlarında sizlerin yerine hesaplar oluşturup, gerekli düzenlemeleri yapıp, yönetimini sağlıyoruz. İçerik oluşturma ve paylaşma, yorumlama ve imleme gibi bütün işlemler tarafımızdan yapılıyor.

Mail kullanabilecek miyim?

Sunucunuz bizde barındığı süre boyunca mail kullanımızı aktif olarak devam ettirebilirsiniz. Bilgisayar, telefon, tablet ve benzeri bütün cihazlardan anlık olarak erişim sağlayabilir, alım/gönderim yapabilirsiniz.